Co potřebujete vědět před hubnutím?

Přebytečný tělesný tuk, který trápí mnoho lidí, je pro naši pohodu velmi nepříjemný. To také není dobré pro naše zdraví. Redukce tuku by měla začít správnou dávkou tréninku, nejlépe aerobního, tedy takového, při kterém naše svaly pracují v aerobních podmínkách.

Pohyb by měl být podpořen vhodnou redukcí kalorického příjmu, jinými slovy vhodně zvoleným jídelníčkem. Pokud jsme v akutní fázi tvrdého tréninku, ale neměli bychom zapomínat, že tělo má redukovat pouze tuk a svaly by měly zůstat v normální kondici. Aby k tomu došlo, musíte do svého každodenního jídelníčku zařadit správné množství bílkovin, ať už v přirozené formě nebo ve formě doplňků, například syrovátkového izolátu.

Suplementace pro redukci musí počítat i s přísunem aminokyselin ve formě BCAA, které ochrání bílkoviny dodávané ve velkém množství před degradací. Stravu můžeme doplnit i kreatinem, který podpoří celé tělo při zvýšené námaze. To vše musí být provedeno s hlavou a nejlépe pod dohledem odborníka.

Total Crunch – domácí cvičební zařízení

Ne každý má čas chodit do posilovny několikrát týdně a využívat tam dostupné vybavení. Často je praktičtější cvičit doma. Za tímto účelem si můžete pořídit řadu různých přístrojů, které vám pomohou dosáhnout těch nejlepších výsledků. Takových zařízení je na trhu mnoho.

Často jsou navrženy tak, aby zabíraly co nejméně místa a zároveň umožňovaly procvičovat různé svalové skupiny. Mezi produkty tohoto typu patří mimo jiné Total Crunch, který lze s úspěchem využít při domácím cvičení. Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, prohledejte fórum Total Crunch a přečtěte si názory lidí, kteří toto řešení používají.

Je také na místě připomenout, že prováděné cviky je vhodné podpořit i správnou stravou, která umožní tělu rychlou regeneraci po cvičení. Díky tomu budete moci dosáhnout optimálních výsledků, aniž byste museli opustit svůj domov a jít do posilovny.

Doplňky a dieta

Doplňky na spalování tuků jsou navrženy tak, aby nabraly správnou tělesnou hmotnost a měly štíhlou postavu. Ke spalování tuků musíte také správně jíst a cvičit. Takovým příkladem doplňku je L-karnitin, který je určen lidem, kteří chtějí zhubnout. Tento produkt podporuje spalování tuků.

Celý proces probíhá v buňkách zvaných mitochondrie. Tento produkt by měl být užíván asi 30 minut před tréninkem. Pokud jde o to, jak to vypadá z biologické stránky, tento doplněk podporuje transport tukových buněk a většinu z nich při cvičení spálí. Pouhým užíváním doplňku se nic nezmůže. K tomu je třeba kombinovat cvičení.

Měli byste také vědět, že takový doplněk na spalování tuků je pouze pomocníkem, nikoli hlavní složkou naší stravy. Proto je zdravé stravování tak důležité. Pokud se tedy i přesto stravujeme nezdravě, stojí za to vyřadit z jídelníčku sladkosti, rychlé občerstvení, ale i alkohol a cigarety.

Related posts