Jaké tělové kondicionéry bych měl používat?

Výběr živin pro budování hmoty je obrovský. Není divu, že si mnoho lidí klade otázku, jaké masové kondicionéry zvolit? Jednoznačná odpověď samozřejmě neexistuje, protože nákup konkrétního preparátu by měl záviset na konkrétních potřebách, například intenzitě tréninku.

Nejlepší a zároveň nejbezpečnější látkou, která by v tomto typu doplňků měla být, je samozřejmě kreatin. Kromě toho se také doporučují proteinové doplňky, které poskytují velké množství snadno stravitelných bílkovin. Samozřejmě kromě užívání doplňků a živin byste měli dbát i na správné složení jídelníčku na hmotu.

Taková dieta vyžaduje více kalorií, než spálíme. Díky tomu bude mít tělo dostatečné energetické zásoby, které mu umožní správný rozvoj svalové hmoty. To je důležité zejména v případě tělesných sportů, kde má správně sestavený jídelníček klíčový význam.

Hromadná dieta

Ke zlepšení účinků práce v posilovně přispěje správná strava zvyšující svalovou hmotu. K vybudování vysněné postavy potřebujete vhodnou injekci energie dodané z konzumovaného jídla v kombinaci se silovým tréninkem zapojujícím různé části těla, který tuto energii přemění ve svaly.

Základem takového jídelníčku bude vhodný výživový plán zohledňující individuální potřeby, podpůrnou funkci mohou plnit různé druhy živin obsahující velký podíl sacharidů, ale i vitamínů a minerálů. Dieta pro zvýšení hmotnosti by měla obsahovat takové produkty, jako jsou: tvaroh, mléko, ovesné vločky, krupice, vejce, drůbež (kuřecí prsa, krůta), ryby (losos, tuňák), rýže, banány a zelenina.

Musíte pamatovat na udržení správné rovnováhy mezi stravou a tréninkem, protože jakékoli narušení tohoto systému může vést k nechtěným, dokonce opačným účinkům. Kromě správné výživy a přiměřeného intenzivního tréninku je nesmírně důležitá regenerace svalů, tedy pauzy mezi tréninkem a velkou dávkou spánku.

Steroidy mají nepochybně velmi silné složení a ovlivňují naše tělo, když je užíváme.

Pomáhají rychle budovat svalovou hmotu, naše tělo vypadá lépe, ale cítíme se lépe při konzumaci někdy toxických látek? Ne vždy. Velmi oblíbenou látkou je však i přes to tzv Malajský tygr, což je steroid silně působící na tělo a svaly, tak často hráči s malými zkušenostmi tímto steroidem předávkují, což vede k řadě vedlejších účinků.

Co však tento steroid v našem těle hlavně dělá? V první řadě nám nutí tělo růst do svalů již od čtvrtého týdne užívání. K maximálnímu svalovému růstu dochází kolem 6. týdne suplementace.

Je tak extrémní, že se na tělech hráčů užívajících tyto steroidy často objevují strie, protože kůže nemůže držet krok s vyvíjejícími se svaly, které otékají a rostou na hranici možností, díky čemuž se hráčova svalová hmota a síla drasticky zvyšují.

Related posts