Tipy na školení pro zaneprázdněné lidi

Pokud máte čas strávit hodinu nebo více v posilovně, je to skvělé! Ale co když život začne vypadat jako pro většinu dnešních lidí na světě? Pak se musíte nějak stále zvládat udržovat v dobré kondici.

Nejlepší je najít si pár 30minutových tréninků, které začleníte do svého dne a uděláte to tak, abyste stále mohli žít zdravě! Jde o intenzitu a kompletně odvedenou práci. Zvýšením tepové frekvence spálíte více kalorií a výsledky uvidíte rychleji. Cílem je udržet tělo v pohybu, aby byl metabolismus udržován opravdu vysoko.

Pokud během dne dostatečně necvičíte nebo nejíte, vaše tělo přejde do bezpečného režimu a začne se vypínat, aby šetřilo energií. Jídlo a cvičení jdou ruku v ruce a jsou stejně důležité pro dosažení vašich cílů. Vždy musíte něco sníst do 90 minut před cvičením. Musíte se také postarat o malé jídlo po tréninku. Pokud tělu nedostává jídlo na doplnění energetických zásob, může to vést k tomuto hroznému odpolednímu energetickému poklesu.

Dobrá rada pro redukci tuku

Abychom se efektivně zbavili nepotřebné tukové tkáně, měla by být zahájena oboustranná akce: za prvé – redukční dieta, za druhé – dobrý trénink. Plánování diety by mělo začít výpočtem kalorické potřeby. Nejlepší vzorec pro to je vzorec pro celkový metabolismus.

Od této hodnoty se odečte 200-300 kcal, aby se hubnutí udrželo ve správném tempu, ne příliš drasticky, a umožnilo vám další snížení kcal během prodlevy. Dobře vyvážená jídla by měla obsahovat dostatečné množství makroživin, tedy bílkovin, tuků a sacharidů. Je vhodné připomenout, že jídlo by mělo být špatně zpracované, rozmanité a mělo by poskytovat potřebné vitamíny, antioxidanty a další zdraví prospěšné složky.

Při hubnutí je důležité správně hydratovat tělo. Trénink na redukci je určen k ochraně a rozvoji svalové hmoty. K tomuto účelu jsou nejlepší posilovací cviky. Svalová tkáň je metabolicky nejaktivnější a spotřebovává hodně kcal, proto je nutné se o ni starat.

Už jste slyšeli o červeném čaji?

Červený čaj se vyrábí díky krátkodobé fermentaci čajových lístků, která mu dodává charakteristické zemité aroma. Pro lidi, kteří hubnou, je nejcennější pu-erh infuze. Nápoj zvaný „fat killer“ stimuluje střeva, snižuje syntézu tuku a jeho hromadění a zlepšuje metabolismus.

Červený čaj účinně bojuje proti volným radikálům, které jsou zodpovědné za vznik poškození DNA způsobujícího karcinogenní mutace. Jeho důležitými přednostmi jsou také: zlepšení koncentrace, zlepšení krevního oběhu, snížení cholesterolu v krvi, čištění jater od toxinů a regulace práce žlučníku.

Vyplatí se ji pít i kvůli obsahu mnoha mikroživin a vitamínů nezbytných pro zdraví, ale i účinných látek, jako jsou polyfenoly, enzymy a silice. Čaj by se měl louhovat 5-7 minut, aby se projevily všechny jeho kvality. Je to jistě skvělý doplněk ke zdravé, vyvážené stravě a umožňuje vám zlepšit účinky na hubnutí. Jeho pití bez změny životního stylu však pravděpodobně nepřinese výrazné změny hmotnosti.

Related posts